Nasza Załoga

Jan Schröder – Prezes Zarządu

Przemysław Korwiel – Wiceprezes Zarządu, dyrektor ds. technicznych

  • Zarządzanie sprzedażą i techniką,
  • Pełnomocnik ECM,
  • Doradca RID,
  • Reprezentacja Spółki w Izbach Handlowych.
  • e-mail: pkorwiel@tankwagon.pl

 

Agnieszka Matejska-Sromek – Dyrektor biura

  • Asystent Zarządu,
  • Finanse i księgowość,
  • Marketing firmy,
  • Zarządzanie umowami dzierżawy wagonów.
  • e-mail: amatejska@tankwagon.pl

 

Sławomir Tubek – Dyrektor handlowy

  • Przygotowywanie ofert i zapytań handlowych,
  • Nadzór nad prawidłowością zawieranych umów,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej,
  • e-mail: stubek@tankwagon.pl

 

Marzena Komrowska – Specjalista ds. handlu i marketingu

  • Zapytania i oferty handlowe,
  • Spedycja wagonowa,
  • Nadzór nad umowami dzierżawy wagonów,
  • Nadzór nad stroną www,
  • Marketing firmy.
  • e-mail: mkomrowska@tankwagon.pl

Katarzyna Sikucińska – Specjalista ds. administracyjnych

 

Anna Młynarczak–Specjalista ds. technicznych

  • Prowadzenie dokumentacji ECM,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Współpraca z warsztatami i klientami,
  • Zarządzanie częściami zamiennymi.
  • e-mail: amlynarczak@tankwagon.pl

Andrzej Matejski – Specjalista ds. technicznych

  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Współpraca z warsztatami i klientami,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • e-mail: amatejski@tankwagon.pl

 

Krzysztof Skoneczny – Specjalista ds. technicznych

  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Współpraca z warsztatami i klientami,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • e-mail: kskoneczny@tankwagon.pl

 

Grzegorz Chmieliński – Specjalista ds. technicznych

  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Współpraca z warsztatami i klientami,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • e-mail: gchmielinski@tankwagon.pl